

同場同程出賽
15
獲勝次數
1
上名率
33%
平均名次
5.1
| 日期 | 馬場 | 場次 | 途程 | 場地 | 班次 | 負磅 | 騎師 | 檔位 | 名次 | 頭馬距離 | 獨贏賠率 | 評分 | 賽果 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-07-12 | 沙田 | 8 | 1600 | 好地至快地 | 第一班 | 130 | 布文 | 5 | 1 | – | 10 | 107 | ▶ 賽果 |
| 2026-05-31 | 沙田 | 7 | 1600 | 好地 | 三級賽 | 125 | 艾道拿 | 9 | 2 | 短馬頭位 | 41 | 101 | ▶ 賽果 |
| 2026-05-03 | 沙田 | 8 | 1600 | 軟地 | 第二班 | 135 | 布文 | 1 | 5 | 4 | 20 | 103 | ▶ 賽果 |
| 2026-04-06 | 沙田 | 9 | 1600 | 好地 | 二級賽 | 123 | 艾道拿 | 7 | 11 | 7-1/4 | 83 | 105 | ▶ 賽果 |
| 2026-01-25 | 沙田 | 8 | 1600 | 好地至快地 | 一級賽 | 126 | 艾道拿 | 3 | 6 | 5-1/4 | 125 | 111 | ▶ 賽果 |
| 2025-12-14 | 沙田 | 7 | 1600 | 好地 | 一級賽 | 126 | 艾道拿 | 4 | 8 | 4-1/4 | 69 | 114 | ▶ 賽果 |
| 2025-10-19 | 沙田 | 7 | 1600 | 好地至快地 | 二級賽 | 117 | 梁家俊 | 14 | 3 | 1-3/4 | 22 | 116 | ▶ 賽果 |
| 2025-07-13 | 沙田 | 8 | 1600 | 好地至快地 | 第一班 | 135 | 梁家俊 | 3 | 3 | 1-1/4 | 14 | 116 | ▶ 賽果 |
| 2025-05-31 | 沙田 | 6 | 1600 | 好地 | 三級賽 | 129 | 潘頓 | 4 | 9 | 4 | 7.3 | 112 | ▶ 賽果 |
| 2025-04-27 | 沙田 | 7 | 1600 | 好地 | 一級賽 | 126 | 艾道拿 | 7 | 7 | 3 | 70 | 114 | ▶ 賽果 |
| 2025-03-30 | 沙田 | 5 | 1600 | 好地 | 二級賽 | 123 | 艾道拿 | 6 | 5 | 1-3/4 | 14 | 117 | ▶ 賽果 |
| 2025-01-19 | 沙田 | 8 | 1600 | 好地至快地 | 一級賽 | 126 | 梁家俊 | 7 | 4 | 4 | 44 | 119 | ▶ 賽果 |
| 2024-12-08 | 沙田 | 7 | 1600 | 好地 | 一級賽 | 126 | 艾道拿 | 13 | 3 | 1-3/4 | 101 | 117 | ▶ 賽果 |
| 2024-11-17 | 沙田 | 8 | 1600 | 好地 | 二級賽 | 123 | 蔡明紹 | 4 | 5 | 3-1/4 | 27 | 119 | ▶ 賽果 |
| 2024-10-13 | 沙田 | 7 | 1600 | 好地至快地 | 二級賽 | 129 | 蔡明紹 | 1 | 5 | 1-3/4 | 18 | 119 | ▶ 賽果 |
數據由香港賽馬會公開資料整理(2024-09-08 起);以馬會公佈為準。